Nábor

U nás probíhá nábor do oddílu dospělých neustále. Stačí napsat a přijít.

Na obrázku samozřejmě nejsme všichni…

Do dětského oddílu se děti hlásí na začátku a v polovině školního roku, avšak neváhejte ani v jiné době nám napsat a můžeme se domluvit.

Motivačně-informační dotazy?

Mám začít chodit?

Samozřejmě, ale než vás přivítáme na našem tréninku, vřele doporučujeme si nejdříve prohlédnout naší stránku a přečíst si o co se jedná. Ale i když si nejste jistí, jestli je to pro vás to pravé, je lepší přijít a na další trénink již nedorazit, než nepřijít nikdy. I když se vám víc líbí MMA, thajský box nebo balet tak není nikdy na škodu vyzkoušet i něco z jiného soudku, třeba vás to chytne.

Co se bude dít?

Budete cvičit spolu s ostatními, jen některé cvičení apod. vám budou upraveny, abyste vše zvládali. Není třeba se obávat prvních tréninků. Jako začátečníci spíš zjišťujete, zda li by vás tento druh umění/sportu bavil. Dřina přijde až po nějaké době, kdy už budete vědět, že tohle je to pravé. Nikdo po vás nebude chtít nemožné a budete cvičit tak, jak budete zvládat. Naším cílem je, aby vás to bavilo, zajímalo, přišli jste znovu a v ideálním případě vyhráli třeba mistrovství světa.

Co si vzít na trénink?

Na první trénink je třeba si vzít kraťasy, tepláky či legíny, tričko, ručník a mýdlo. To je vše. Vše si dokoupíte časem, pokud se rozhodnete trénovat.

Jak přijít na trénink?

10 minut předem… Důležitou věcí je samozřejmě také, abyste na trénink přišli zcela čistí, do tělocvičny si nenosili šperky (i piercing může vážně zranit vás, ale i nás) a měli řádně ostříhané nehty (opět kvůli zranění). Na tréninku rovněž nestrpíme nevhodné chování.

Jsem holka. Nebudu zavazet?

Jistěže nebudete zavazet. Kyokushin stejně jako všechny jiné bojové sporty a umění dělají běžně i holky. Samozřejmě se jedná o minoritu, ale i u nás si zatrénujete s něžným pohlavím. Ačkoliv bereme na fyzické rozdíly ohled tak čekáme stejné odhodlání, vypětí sil a množství potu jako u mužů. Nikdo vás nebude zbytečně bít, ale šáhnete si stejně hluboko jako ostatní.

Máte již zkušenosti?

Pokud již nějakou zkušenost s bojovými sporty máte a vlastníte chrániče na ruce (rukavice, nejlépe na MMA), chrániče holení, kolenou, zubů a suspenzor, prosím vezměte si je.


Kontaktní formulář

Pro více informací nás můžete kontaktovat také následujícím formulářem.